Ekosystemy

Miło nam gościć Państwa, na stronie firmy ,,Ekosystemy,,

Firma Ekosystemy jest firmą rodzinną. Konsekwentnie od 1999 roku rozwija się na terenie woj. opolskiego w branży stolarki otworowej, oraz równolegle w branży specjalistycznej; centralnego odkurzania. 

Ponieważ stawiamy na jakość oferowanych produktów oraz montażu, dokładamy starań by nasza oferta była aktualna z obowiązującymi trendami i nowościami które pojawiają się na rynku w naszej branży. Na bazie doświadczeń i wiedzy zdobywanej od wielu lat, drogą selekcji oferujemy produkty sprawdzone, spełniające oczekiwania również najbardziej wymagających klientów.

Posiadamy własne grupy montażowe, oraz jednostkę serwisową. Naszym celem jest wysoka jakość obsługi na etapie realizacji, jak i  w dalszym etapie użytkowania produktów zakupionych w naszej firmie.

Ekosystemy reprezentują  pracownicy z wieloletnim doświadczeniem i wewnętrzną kontrolą jakości wykonywanych usług. Z takim zapleczem coraz częściej podejmujemy się zleceń nietypowych, montaży w oparciu o innowacyjne i najnowsze techniki montażu. Z naciskiem na najlepsze właściwości termoizolacji otworów montażowych.

Nieprzerwanie, podnosimy poprzeczkę dla nas i naszego personelu. Naszym celem jest zadowolenie Klienta w zakresie kompleksowej obsługi i montażu. Okna pcv, drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne, drzwi antywłamaniowe, drzwi drewniane i drzwi stalowe, drzwi techniczne, zasłony okienne, to tylko część produktów z naszej bogatej oferty. Oferujemy i montujemy również;  bramy garażowe, rolety zewnętrzne, parapety, markizy, moskitiery, roletki materiałowe, plisy, żaluzje fasadowe, refleksole, oraz żaluzje drewniane. Od 1999 roku profesjonalnie zajmujemy się również tematyką: odkurzacze centralne.

Jeżeli zauważacie Państwo korzyści dla siebie wynikające z naszej oferty i oferowanych usług, będzie nam miło obsłużyć Państwa. Z naszego punktu widzenia, korzystając z naszej kompleksowej obsługi zyskacie Państwo:

1. Cenny czas - wszystko w jednej firmie

2. Gwarancję jakości usług - doświadczony personel, najlepsze materiały, profesjonalny sprzęt
3. Poczucie bezpieczeństwa - gwarantujemy serwis dla naszych klientów

4. Oczczędności -  kompleksowo w jednej firmie zawsze wychodzi korzystniej dla Państwa

 

Jesteśmy firmą profesjonalną, wysoko ocenianą w naszym regionie.

Serdecznie zapraszamy !

 


Galerie zdjęć

Projekt i wykonanie: Agencja interaktywna Webfingers